Ticari Programlar

İşletmelerin düzenli olarak takip etmesi gereken işlemleri artık ticari programlar sayesinde tek kanaldan yürütmesi mümkündür. Ticari programların kullanımı kolay olduğundan işletmelerin zamandan ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlar. İş takip sürecinde insan kaynaklı hataların verdiği ağır sonuçlar ticari yazılımlar sayesinde önlenebilir.

En basit günlük operasyonların dahi yüksek titizlikle takip edilmesi gerekir. Aksi takdirde restoran, market gibi sürekli olarak yoğunluk içerisinde olan işletmelerde sayım, stok esnasında eksiklikler çıkabilir. Ticari program kullanmak insan ve çevre kaynaklı olan tüm bu hataları ortadan kaldırmak demektir. Eğer firmanız birden fazla yerde veya sektörde hizmet veriyorsa işlerinizi tek bir çatı altından kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ticari programlar kullanarak farklı sahalarda devam eden iş süreçlerini tek bir noktadan takip edebilir, gerekli durumlarda yönetebilirsiniz.

Ticari Programların İşletmelere Yararları

Firma ve işletmelerin sorunları doğru programlar ile çözülebilir. Oldukça güvenilir olması gereken ticari programlar, bir yandan da kolay kullanılabilir olmalıdır. Bu programların işletmeye yararları, pek çok yöndendir. Ticari program kullanmanın yararları şu şekildedir:

  • İşletmeye ait tüm bilgiler güvenli tek bir ortamda saklanmış olur.
  • Program internet tabanlı ise internetin olduğu her yerde işletmeye dair işlemler yürütülebilir.
  • Yıllar geçse de veriler kaybolmaz, tüm verilere istenilen an ulaşılabilir.
  • Yapılması gereken işlemler daha kısa sürer. Böylece zamandan tasarruf edilir.
  • Farklı alanlarda yapılan işlemler tek bir noktadan kontrol edilebilir.
  • Birçok çalışanın yapması gereken işlemler, programlar aracılığıyla yürütülerek işletme giderleri azaltılabilir.

Ticari Program Çözümlerimiz

Türkiye’nin Dijital teknoloji çözümleri olarak işletmelerimizin sorunlarına en doğru çözümleri üretiyoruz. Uzman yazılım kadromuz aracılığıyla en sade, kolay kullanılabilir ve güvenilir ticari programları sizler için hazırlıyoruz. Farklı alanlarda hizmet veren işletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sorunları teknoloji ile çözüyoruz.

Sunmuş olduğumuz ticari program çözümleri aşağıdaki gibidir:

Ön Muhasebe Programı

İşletmelerinizin tüm ön muhasebe işlemlerini tek bir program aracılığıyla yürütebilirsiniz. Uygun fiyatlı ön muhasebe programlarımız fatura takibi, stok takibi, gelir gider hesabı, e-fatura, raporlama gibi birçok işlemi gerçekleştirir.

Stok Takip Programı

Düzenli olarak stoklarını takip etmek isteyen firmalar için sunduğumuz hizmettir. Stok takip programı aracılığıyla, stok giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Azami ve kritik stok anlarını takibini gerçekleştirebilirsiniz.

ERP Programı

ERP (kurumsal kaynak planlama) programları sayesinde işletmenizin tüm kaynaklarını tek bir uçtan yönetebilirsiniz. Müşteri takibinden fatura teslimine kadar tüm süreçler ERP programları tarafından yürütülebilir.

CRM Programı

Müşteri ilişkileri yönetimi için hazırlanan CRM programları sayesinde işletmenizdeki iş akışını takip edip müşterilerinize en iyi ürün ve hizmeti sunabilirsiniz. Eksik ve hatalar tespit edilerek CRM programları aracılığıyla raporlanabilir.

POS Programı

Ödem esnasında personelin işini kolaylaştırmak, süreci hızlandırmak ve hata payını azaltmak için hazırlanmış olan programa POS programı denir. Bu program sayesinde iş akışının son halkası olan ödeme adımında, güvenliği ve kontrolü elinizde tutarsınız.

Özel Programlar

Sorunu yukarıdaki programlarla çözülemeyen müşterilerimize özel program çözümleri üretiyoruz. Herkesin sorunlarının dijital TC olmak için son teknoloji yazılımlar kullanıyoruz.