Program Çözümleri

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri elektronik ortama taşıyarak kolay çözümler sunuyoruz. İşinizi geliştirmek, verimliliği arttırmak ve israftan kurtulmanızı sağlayacak akıllı programlar ile yanınızdayız.

  • Ön Muhasebe Uygulamaları

Kullanıcı dostu arayüzü ile ön muhasebenizi tutmanın en kolay yolunu sizler için sağlıyoruz. Stok yönetimi, gelir gider raporları gibi bir çok uygulamanın en basite indirgenmiş halini tek bir program ile sizlerin kullanımına sunuyoruz.

  • Market ve Mağaza Uygulamaları

POS işlemi gerçekleştirilecek tüm hizmet ve satış işlemlerinizi otomatik olarak POS cihazına aktararak işlem hızınızı yükseltmenizi sağlayan bilgisayar tabanlı uygulamalarımız ile işletmenizde hata paylarının da önüne geçmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda barkod sistemi ile entegre çalışan sistemimiz, sizler için stok kontrolü de sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra, sistemimiz elektronik teraziniz ile entegre olarak, otomatik fiyatlandırma yapma, elektronik olarak para çekmecesi açmak ve ücretlendirmeyi dilediğiniz para birimi cinsinden görebilmenizi sağlar.

  • Üretim Takip (MRP-I) Uygulamaları

İşletmenizde verimliliği arttırmak adına tasarlanmış MRP-I programlarımız ile üretimde malzeme ihtiyaç planlaması, planlama bilgi sistemi, satış tahminlerini gerçekleştirebilmek için gereken ham madde ve iş gücü gibi verileri kolaylıkla analiz edebileceğiniz uygulamayı sizlere sunuyoruz.

 

  • Genel Muhasebe Uygulamaları

 

Mali işlemlerinizi kaydedebileceğiniz, raporlama ve sınıflandırma gibi işlemleri detaylıca ve kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz uygulamalarımız ile işletmenizdeki kayıtların tek ortamda tutularak, kolaylıkla takibini yapabilmenizi sağlıyoruz.

 

  • E-Fatura,E-Arşiv Fatura,E-Defter Uygulamaları

 

E-fatura kullanma zorunluluğu bulunan mükelleflerimizin süreci en kolay şekilde yürütebilmesini sağlayan uygulamalar ile iş yükünüzü azaltan uygulamalar ile işletmenize katkıda bulunuyoruz.

 

  • E-İrsaliye,E-Mutabakat,E-Müstahsil,E-Serbest Meslek

Elektronik dönüşümün bir parçası olan elektronik belgelerin tümünü kolaylıkla düzenleyebileceğimiz uygulamalarımız ile işlerinizi hızlandırarak, işletmenizi iş yükünden kurtarıyoruz.

  • Mobil Saha Satış Uygulamaları

Mobil cihaz ve tabletleriniz ile sahada kolaylıkla ürün, fiyat, stok, sipariş, fatura ve tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz akıllı uygulamalarınız ile sahada da desteğimizi sizlere sunuyoruz.